Regulamin

Regulamin ogólny


1. W mailach prosimy aby Państwo podawali swoją NAZWĘ UŻYTKOWNIKA (nick) z allegro.

2. Jako sprzedawcy, wystawiamy komentarz w drugiej kolejności.

3. Pobieramy tylko jedną opłatę za wysyłkę, niezależnie od ilości zakupionych produktów.

4. Po licytacji proszę o kontakt mailowy, w celu potwierdzenia i ustalenia szczegółów zakończenia transakcji.

5. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT.

6. Klient akceptując niniejszy regulamin wyraża zgodę na dostarczanie faktur oraz – w przypadku zwrotów i uznawanych reklamacji – faktur korygujących pocztą elektroniczną. Faktury wysyłane są w formie plików PDF pocztą elektroniczną na adres e-mail podany w zamówieniu.

7. Zdjęcia przedmiotów oraz opisy produktów umieszczone na aukcjach są własnością sklepu lub producentów i dostawców towarów. Zgodnie z ustawą o ochronie autorskich praw osobistych, zabrania się kopiowania wszelkich opisów produktów oraz zdjęć umieszczonych na naszych aukcjach.

Regulamin szczegółowy

§ 1. Postanowienia ogólne

Właścicielem sklepu jest firma PAVLOSPORT Radosław Pawłowicz z siedzibą w Nowym Tomyślu na os. Północ 27/22, o numerze NIP 7881767336, REGON 300224463.

Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

§ 2. Termin realizacji

Czas realizacji zamówienia jest to czas od potwierdzenia zamówienia do chwili wysłania przesyłki do klienta, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze.

Zamówienie złożone z produktów o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości (po upływie czasu najdłuższego z podanych).

Czas otrzymania przesyłki składa się z czasu realizacji i czasu dostawy. Czas dostawy jest zależny od formy wybranego sposobu dostarczenia towaru.

§ 3. Dostawa towaru

Prowadzimy sprzedaż tylko na terenie Polski. Warunki sprzedaży detalicznej i wysyłki towaru za granicę są uzgadniane indywidualnie z klientem.

Koszty dostawy są wyliczane automatycznie w momencie składania zamówienia i są uzależnione od formy wyboru dostawy oraz płatności.

§ 4. Zwroty

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.), konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, w terminie 14 dni od otrzymania towaru.

Przed wysłaniem towaru koniecznie należy skontaktować się z nami: allegro@sportsmasters.pl

Zwrotnie klient otrzymuje formularz zwrotu/wymiany drogą elektroniczną, który należy wypełnić i dołączyć do paczki. Brak formularza może utrudnić przyjęcie paczki.

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest dostarczenie produktu kompletnego bez widocznych śladów jego użytkowania (nie może być używany).
Sklep gwarantuje zwrot wpłaty w ciągu 14 dni przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego.

§ 5. Gwarancja

Wszystkie towary dostępne w Sklepie pochodzą z legalnego źródła, są oryginalne i posiadają gwarancję jakości producenta.

Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady fabryczne może skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych w sklepie, bezpośrednio u producenta produktu lub we wskazanych serwisach.

Naprawa gwarancyjna nie obejmuje czynności przewidzianych w instrukcji obsługi lub instalacji, do których wykonania zobowiązany jest Klient we własnym zakresie i na własny koszt, np. zainstalowanie sprzętu, konserwacja, montaż.

§ 6. Ochrona prywatności i danych osobowych

Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez naszą firmę danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883.

Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, korekty oraz żądania ich usunięcia.

Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.